ŻYWE MUZEUM PAPIEŻA POLAKA

Wędrówka
śladami Jana Pawła II


Zapraszamy na wędrówki alejkami dzieła przedstawiającego postać Ojca Świętego, Bazylikę św. Piotra w Watykanie i bazylikę Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny w Wadowicach. Miejsce postało z myślą o wszystkich, którzy chcą poznać życie i drogę do świętości Papieża Polaka. Ogród jest źródłem wiedzy i inspiracji jako „żywe muzeum” Jana Pawła II. Podczas spaceru po Ogrodzie przewodnik opowiada o faktach z życia Karola Wojtyły – Jana Pawła II. Swoje opowieści podpiera znajdującymi się w Ogrodzie fragmentami „Kwiatków Jana Pawła II” Janusza Poniewierskiego. Jest to interesująca próba pokazania świętości Papieża Polaka za pomocą zabawnych, a czasem wzruszających wydarzeń z jego życia. Bohaterem tej książki jest człowiek z krwi i kości, pobożny i obdarzony niezwykłym poczuciem humoru. Ktoś, kto będąc Papieżem, pozostał sobą. Ważnym punktem zwiedzania Ogrodu jest wejście na Wieżę widokową i możliwość zobaczenia obrazu z wysokości. Wystarczy pokonać 96 schodów, aby znaleźć się na szczycie wieży.

Bilet grupowy obejmuje zwiedzanie i korzystanie z atrakcji w Ogrodzie Jana Pawła II i Parku Dinozaurów i Rozrywki Dinolandia w Inwałdzie - www.dinolandia.pl

„Dziękujemy za wspaniały czas spędzony w cudownym miejscu. Pozostajemy ubogaceni duchowo, a wrażenia zabieramy ze sobą, by innych zachęcić do odwiedzenia Ogrodu Jana Pawła II. Cieszymy się, że nasz rodak ma żywy pomnik naszej wiary”.

Parafianie z Wierzbic koło Wrocławia

Bilet grupowy
Ogród Jana Pawła II + Dinolandia

39

od osoby

1 opiekun grupy na 15 osób - wstęp 1 zł.

Zwiedzanie
z przewodnikiem

3

od osoby


Papieska kremówka
+ Kawa

15,00 zł

oryginalny smak papieskiej kremówki


Zarezerwuj teraz wycieczkę do Ogrodu Jana Pawła II

Rezerwacje przyjmowane są w godzinach 8:00 - 16:00


+48 535 335 388

info@ogrodjp2.pl


Sprawdź harmonogram otwarcia